Ankara, Türkiye

+90 (535) 479 65 55

Misyonumuz

Sektördeki yerini güçlü alt yapısı, deneyimli personeli ile teknolojiyi yakından takip eden, sosyal sorumluluk bilinci taşıyarak, kalite anlayışı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini sağlamak.

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz sektör içerisinde her zaman ve dünyanın her yerinde, etik değerlere bağlı kalan, kalıp sektöründe ki teknolojiyi yakından takip eden ve yenilikleri müşterileriyle buluşturan, daha iyisini ilke edinen kalıp dünyasının öncü kuruluşları arasında olmak.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini her zaman en doğru ve en kaliteli şekilde karşılayarak müşterilerimizin tatmin seviyesini en üst düzeye çıkarmak ve tüm bunları en yüksek verimlilikle gerçekleştirebilmek.

Teknolojiyi yakından takip ederek kalıp sektöründe ki gelişmeleri müşterilerimizle buluşturarak maksimum fayda sağlamak.

Her türlü beton kalıbı imalatı ile markalaşıp sektörün öncü kuruluşları arasında olmak ve dünyadaki kalıp sektöründe yerini almak.

Firmamızda kurmuş olduğumuz kalite yönetim sistemi şartlarına uymak, etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak.

Yasal yönetmeliklere Ve Müşteri Taleplerine Uygun kalitede hizmet vermek.

Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek.

Kalite yönetim sistemi şartlarına her noktada uyacağımızı taahhüt ederiz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

Yaman Er Çelik Kalıp; kalıp sektöründe faaliyet göstermekte olup proje, imalat, kurulum, konularında hizmet vermektedir.

Faaliyet gösterdiğimiz çalışma alanlarından bazılarının; işçi sağlığı ve güvenliği açısından risk teşkil ettiği bilincinde olup bu sorumluluğun bilincindedir.

İşçi sağlığı ve güvenliği anlayışımız, kaza ve benzeri durumları önleme amacına dayalı olup;

İşçi sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm yasa, yönetmelik, standartlara, tüm yerel ve ulusal kanunlara uyarak, bu konularda sürekli iyileştirici faaliyetler göstererek sektörümüzde liderlik etmek.

Sağlık ve güvenlik performansımızı izlemek için amaç ve hedefler belirlemek ve bunları düzenli olarak gözden geçirerek, sağlık ve güvenlik performansımızı sürekli geliştirmek.

İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemimizin yaşatılmasını ve sürekli iyileştirilmesini sağlamak.

Tüm çalışma alanlarımızdaki potansiyel tehlikeleri belirleyip, riskleri değerlendirmek ve risk kontrolü yapmak.

Çalışanları risklerden nasıl korunacakları konusunda bilgilendirmek ve eğitmek.

Çalışan personele emniyetli çalışma şartları sağlamak ve devam ettirmek.

Tüm çalışanlarımız için daha güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturularak, iş kazası ve meslek hastalıklarının olmamasını hedeflemek

Yaman Er Çelik Kalıp © All rights reserved | Design by ERSOYALICI